Top Sport

Зелден

Машкиот велеслалом во Зелден откажан поради премногу снег

Светскиот куп во алпско скијање во машка конкуренција не стартуваше денеска според планот, откако поради премногу снег не беше можно …

Машкиот велеслалом во Зелден откажан поради премногу снег Прочитај повеќе

Scroll to Top