Фулам го потврди трансферот на Сери

an-Досегашниот играч на Ница, Жан-Мишел Сери, кариерата ќе ја продолжи во Фулам. Трансферот на репрезентативецот на Брегот на Слоновата коска …

Фулам го потврди трансферот на Сери Прочитај повеќе