Атлетико: Двајца си одат за да дојде Мората

Атлетико Мадрид не го кријат интересот за Алваро Мората, но за да го донесат напаѓачот на Челси ќе мора да …

Атлетико: Двајца си одат за да дојде Мората Прочитај повеќе