Top Sport

Хрватот Чоп го постигна „најболниот“ гол вечерва

Хрватскиот напаѓач на Стандард Лиеж, Дује Чоп, го постигна својот прв гол оваа сезона за белгискиот клуб, носејќи изненадувачко водство на „Ајброкс“ против Глазгов Ренџерс, но откако се заби во стативата, не можеше да го почне второто полувреме од мечот од Лига Европа.

Watch Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai Episode 10 at website https://crunchyrollfree.com. See more crunchyroll 14 day trial

Watch By the Grace of the Gods (Dub) Episode 7 at website https://funimationfree.com. See more funimation android

Scroll to Top