Top Sport

Реал го претстави новиот дрес, Герет Бејл е тука!

Герет Бејл не се симнува од насловните страници со шпекулациите дека ќе си замине од Реал Мадрид, меѓутоа тоа не го спречи шпанскиот гигант да го вклучи во промоцијата на новиот дрес за 2019/20.

Многумина сметаат дека 29-годишниот Бејл ќе се врати во Премиер лигата со Тотенхем или Манчестер јунајтед, но неговиот агент постојано тврдеше дека тој не сака да си замине од Мадрид, бидејќи има богат договор.

По крајот на катастрофалната сезона во која беа само трети во Ла лига и беа елиминирани од Ајакс во Лигата на шампионите, а во меѓувреме сменија два тренери, Реал го претстави дресот за 2019/20 во дизајн на „Адидас“ – бело-златна комбинација.

https://gogoanime1.be/. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

My Hero Academia Season 2 (Dub) Episode 18

Record of Ragnarok Episode 7

gogoanimeio GoGoAnime My Hero Academia Season 5 (Dub)

GoGoAnime Attack on Titan Season 3 Part 2 Episode 3

GoGoAnime How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom

tải go88
Scroll to Top