Top Sport

Русинката демантира дека е актерка во филмови за возрасни

Наталија Андреева, најпознатата руска навивачка на тековното Светско првенство во фудбал, демантира дека е актерка во филмовите за возрасни.

Руската убавица беше забележана од фотографите на првиот натпревар на Русија против Саудиска Арабија.

Нејзините фотографии го обиколија светот, а неколку дена подоцна руските таблоиди објавија дека таа е порно актерка и дека нејзиното име е Наталија Немчинова.

„Нејдоа некои мои разголени фотографии на интернет. Нив ги има ставено моето поранешно момче за да ми се одмазди. Работам во фитнес клуб и како модел. Сеум се сликала за „Плејбој“. Доколку тоа спаѓа под филмови за возрасни, тогаш сум порно дива“, рекла Андреева.

Scroll to Top