Top Sport

Што се случува во Менхенгладбах? Баерн губи со 3:0 по 20 минути!

Дека по 20 минути игра на меч на Баерн Минхен има постигнато три гола е вест што не треба да изненади никој навивач на Баварците. Но, кога сите три гола се во мрежата на Мануел Ноер, тогаш знаете дека имате посебна вечер пред вас.

Борусија Менхенгладбах успеа да стигне до ова водство по 21 минути игра во 1/16 финалето од германскиот ДФБ Куп.

Куадио Коне го совлада Ноер веќе во втората минута од мечот, а по 15 минути игра беше 2:0 со голот на Алжирецот Рами Бенсебаини. Во 20. минута, Лукас Ернандез беше прегруб во шестнаесетникот, по што од пенал Бенсебаини зголеми на 3:0. Можен ли е камбек?

watch subbed anime. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

Redo of Healer Episode 8

Bleach (Dub)

The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement Episode 21

4Anime Dragon Ball (Dub) Episode 152

Welcome to Demon School! Iruma-kun Season 2 Episode 21

Scroll to Top