Top Sport

Совршена вечер за Барела – ги победи Јуве со гол и асистенција, па по третпат стана татко!

Фудбалерот на Интер, Николо Барела, очигледно, имаше совршена недела, откако со гол помогна да се победи Јуве (2:0) на „Сан Сиро“, а потоа неговата сопруга се породи со нивната ќеркичка Матилде.

Сопругата на поранешниот ас на Каљари, Федерика Скиевенин преку Инстаграм се пофали со радосната вест.

„Добредојде на нашата сакана Матилде“, напиша таа.

23-годишниот Барела имаше гол и асистенција при 2:0 победата.

Attack on Titan Season 3 Part 2 (Dub) Episode 10 at Crunchyroll crunchyroll free shows

Watch The Seven Deadly Sins: Wrath of the Gods (Dub) Episode 4 (https://funimationfree.com/m/Evp5/ep-4) at Funimation funimation canada

Scroll to Top