Top Sport

Не се штеди – Конор се пофали со „Ролекс“ од 50.000 фунти

УФЦ мега-ѕвездата Конор Мекгрегор никогаш не криел дека ги сака убавите работи во животот и преку Инстаграм се пофали со својот нов часовник, „Ролекс“ од 50.000 фунти.

Ирецот се пофали на своите фанови на Инстаграм со фотографија зад волан со скапоцениот часовник на раката.

„Еве малку мускули, неколку дијаманти и насмевка за моите фанови. Ве сакам сите“, напиша Мекгрегор.

31-годишниот Мекгрегор, кој наводно прифати дуел со УФЦ легендата Андерсон Силва, овој месец се пофали и со уште еден часовник, „Патек Филип“, еден од само 25 часовници кои беа направени.

 

View this post on Instagram

 

Here’s some Muscles, some diamonds, and a smile for all my fans, I love yous all ❤️

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on

Scroll to Top