Top Sport

Манасков по осум месеци се врати во тимот на Веспрем

Македонскиот ракометен репрезентативец Дејан Манасков по долга пауза повторно е на теренот. Тој по осум месеци се врати во тимот на Веспрем на денешниот меч против Алборг во четврт-финалето од Лигата на шампионите.

Манасков успеа да постигне и еден погодок во триумфот на Веспрем од 36:29.

Реваншот се игра за шест дена на теренот на ривалот.

https://animefreak1.com/. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

AnimeFreak The Greatest Demon Lord Is Reborn as a Typical Nobody Episode 2

Attack on Titan Season 2 Episode 6

old animefreak That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2

animefreak Boruto: Naruto Next Generations

Attack on Titan Final Season Episode 14

tải go88
Scroll to Top