Top Sport

Ацо Стојков

Ацо Стојков е нов спортски директор на Академија Пандев

Ацo Стојков ја презема функцијата спортски директор во македонскиот прволигаш Академија Пандев. Поранешниот репрезентативец на Македонија, како и фудбалер со …

Ацо Стојков е нов спортски директор на Академија Пандев Прочитај повеќе

Scroll to Top