Top Sport

Ајачио

Магија на Мбапе и Меси, ПСЖ се враќа со три поени од Корзика

Килијан Мбапе и Лео Меси формираа „пеколно“ партнерство во нападот на Пари Сен-Жермен за да го предводат францускиот шампион до …

Магија на Мбапе и Меси, ПСЖ се враќа со три поени од Корзика Прочитај повеќе

Scroll to Top