Фановите на Генк му порачаа на екскапитенот Позуело да го удри воз! (видео)

Последниот меч на капитенот на КРЦ Генк, Алехандро Позуело за белгискиот тим наместо да биде убаво збогување на навивачите со …

Фановите на Генк му порачаа на екскапитенот Позуело да го удри воз! (видео) Прочитај повеќе