Севилја влезе во трката за потписот на Папу Гомез

Фудбалскиот клуб Севилја се вклучи во трката за потписот на Алехандро Папу Гомез. Аргентинецот, во овој преоден рок ќе ја …

Севилја влезе во трката за потписот на Папу Гомез Прочитај повеќе