Top Sport

Андреј Аршавин

Аршавин: Се сеќавам на четирите гола што му ги дадов на Ливерпул (Видео)

Андреј Аршавин прославениот руски репрезентативец, во интервју за „Скај спорт“ се присетил на натпреварот Ливерпул-Арсенал, на кој тој постигна четири …

Аршавин: Се сеќавам на четирите гола што му ги дадов на Ливерпул (Видео) Прочитај повеќе

Аршавин: Не ни требаат Бразилци во репрезентацијата

Поранешниот репрезентативец на Русија, Андреј Аршавин, остро се спротивставува на воспоставената пракса играчи што немаат никаква врска со земјата да …

Аршавин: Не ни требаат Бразилци во репрезентацијата Прочитај повеќе

Scroll to Top