Гризман ги одби милионите од саудискиот Ал-Наср

Ѕвездата на Атлетико Мадрид, Антоан Гризман, нема намера да го напушти клубот и покрај тоа што доби примамлива понуда од …

Гризман ги одби милионите од саудискиот Ал-Наср Прочитај повеќе