Конте забранил мрсна храна, мајонез , кечап, вештачки шеќери

Антонио Конте, пред десет дена го преседе Тотенхем. Менаџерската позиција ја наследи од Нуно Еспирито Санто. Италијанскиот тренер, по дуелите …

Конте забранил мрсна храна, мајонез , кечап, вештачки шеќери Прочитај повеќе