Top Sport

Бакајо Сака

Манчестер Сити сака да го купи Бакајо Сака, но Арсенал му нуди нов договор

Арсенал инвестираше многу во својот тим ова лето. Во клубот пристигнаа Маркињос, Тарнер, Виеира, Зинченко и Габриел Жесус. „Топчиите“ на …

Манчестер Сити сака да го купи Бакајо Сака, но Арсенал му нуди нов договор Прочитај повеќе

Scroll to Top