Сунес: Венгер не може да се „мери“ со легендите на Јунајтед и Ливерпул

По веста дека Арсен Венгер по 22 години заминува од Арсенал, многумина застанаа во ред да ги пофалат успесите на …

Сунес: Венгер не може да се „мери“ со легендите на Јунајтед и Ливерпул Прочитај повеќе