Дмитровиќ како ѕид, Борха спаси бод за Атлетико (Видео)

Атлетико Мадрид и Еибар одиграа 1:1 во првиот натпревар од саботната програма во Примера. Фаворитот поразот го избегна во последните …

Дмитровиќ како ѕид, Борха спаси бод за Атлетико (Видео) Прочитај повеќе