Top Sport

Бремер

Бремер ќе остане во Торино, но ќе го носи дресот на Јувентус

Бразилскиот стопер Глеисон Бремер ќе стане нов играч на Јувентус, пренесуваат релевантните италијански медиуми. Еден од најдобрите дефанзивци во Серија …

Бремер ќе остане во Торино, но ќе го носи дресот на Јувентус Прочитај повеќе

Scroll to Top