Баерн го донесоа и седмото засилување – Буна Сар од Марсеј

Баерн Минхен го донесоа седмото засилување во летниот преоден рок, откако се договорија со Марсеј за трансферот на бекот Буна …

Баерн го донесоа и седмото засилување – Буна Сар од Марсеј Прочитај повеќе