Прва „жртва“ во Премиерлигата – Вотфорд го отпуштија Муњоз

Вотфорд стана првиот премиерлигаш со тренерска смена оваа сезона, откако безмилосно го отпуштија Чиско Муњоз по само седум натпревари во …

Прва „жртва“ во Премиерлигата – Вотфорд го отпуштија Муњоз Прочитај повеќе