Меси продолжи да го „мрази“ турскиот судија Чакир

Лионел Меси постигна еден гол и на него беше направен фаул за пенал при 3:1 победата над Наполо во Лигата …

Меси продолжи да го „мрази“ турскиот судија Чакир Прочитај повеќе