УФЦ не му понудиле 15 милиони долари на Нурмагомедов

Дана Вајт првиот човек на УФЦ се огласи по повод пишувањата дека оваа организација му понудила 15 милиони долари на …

УФЦ не му понудиле 15 милиони долари на Нурмагомедов Прочитај повеќе