Top Sport

Дејан Милојевиќ

Милојевиќ заминува во НБА, ќе работи во Голден стејт Вориорс

Дејан Милојевиќ, ќе го напушти кошаркарскиот клуб Будуќност, кариерата ќе ја продолжи во НБА лигата. Милојевиќ, на почетокот на годината …

Милојевиќ заминува во НБА, ќе работи во Голден стејт Вориорс Прочитај повеќе

Scroll to Top