Сопственикот на Њујорк никс е позитивен на корона вирусот

Џејмс Долан, сопственикот на НБА тимот Њујорк никс и на НХЛ тимот Њујорк ренџерс, има позитивен тест на корона вирусот, …

Сопственикот на Њујорк никс е позитивен на корона вирусот Прочитај повеќе