УФЦ: Вечер на неверојатни нокаути – Бакли го „успа“ противникот

УФЦ Фајт Ајленд 5 не разочара, откако фановите пред ТВ-екраните имаа шанса да видат два спектакуларни нокаути. Кори Сандхаген се …

УФЦ: Вечер на неверојатни нокаути – Бакли го „успа“ противникот Прочитај повеќе