Црвена звезда се засили со О’Брајен

Американецот Џони О’Брајен е нов играч на кошаркарскиот клуб Црвена звезда. Поранешниот играч на Милвоки Бакс со клубот потпишал договор …

Црвена звезда се засили со О’Брајен Прочитај повеќе