Прво ќе ти даде два гола, па потоа ќе го побара и дресот! Бадија шокиран од Меси

Лионел Меси и голманот на Елче, Едгар Бадија имаа еден интересен заеднички момент по 3:0 победата на Барселона во средата, …

Прво ќе ти даде два гола, па потоа ќе го побара и дресот! Бадија шокиран од Меси Прочитај повеќе