Top Sport

Емилио Бутрагењо

Бутрагењо ги предупреди играчите на Реал: Наполи е еден од најопасните тимови во Европа

Генералниот директор на Реал Мадрид, прославениот Емилио Бутрагењо ги предупреди играчите на неговиот тим по ждрепката за групите на Лигата …

Бутрагењо ги предупреди играчите на Реал: Наполи е еден од најопасните тимови во Европа Прочитај повеќе

Scroll to Top