Тролањето на австралискиот голман стана легендарно

Австралискиот голман Ендру Редмејн е најзаслужниот што „сокерус“ ќе играат на Светското првенство во Катар оваа зима, откако ги победија …

Тролањето на австралискиот голман стана легендарно Прочитај повеќе