ТОП 10 најскапи „ретро“ дресови (галерија)

Фудбалските фанови во поодмината возраст можеби во своите шкафови имаат мало богатство во вид на стар дрес на нивниот омилен …

ТОП 10 најскапи „ретро“ дресови (галерија) Прочитај повеќе