Пелистер не успеа – нов пораз од Нексе, Лазаров ги „крена“ Нант над Фухсе Берлин

Еурофарм Пелистер е елиминиран во осминафиналето од Европската лига на ЕХФ, откако и пред домашната публика во Битола, со 21:22 …

Пелистер не успеа – нов пораз од Нексе, Лазаров ги „крена“ Нант над Фухсе Берлин Прочитај повеќе