КК Задар: „Биг бејби“ Дејвис се обиде да не уценува

Глен „Биг бејби“ Дејвис, НБА шампион со Бостон Селтикс, нема да го облече дресот на Задар. Дејвис потпиша договор до …

КК Задар: „Биг бејби“ Дејвис се обиде да не уценува Прочитај повеќе