Гонзало Рамос пристигнува во ПСЖ

Гонзало Рамос, талентираниот напаѓач на Бенфика, ќе биде новата аквизиција на актуелниот француски шампион, ПСЖ. Младиот Португалец, кој се прослави …

Гонзало Рамос пристигнува во ПСЖ Прочитај повеќе