Мартинез ќе го суди „Ел класико“, Реал не го сакаат овој судија

Ла Лига го делегираше Хосе Санчез Мартинез за главен судија на дербито помеѓу Барселона и Реал Мадрид кое ќе се …

Мартинез ќе го суди „Ел класико“, Реал не го сакаат овој судија Прочитај повеќе