Хозе Енрике го победи ракот и повторно играше фудбал (видео)

Поранешниот дефанзивец на Ливерпул и Њукасл, Хозе Енрике го одигра својот прв фудбалски меч откако го надмина реткиот рак на …

Хозе Енрике го победи ракот и повторно играше фудбал (видео) Прочитај повеќе