Top Sport

Хозе Толедо

Хозе Толедо е опериран, стартни проблеми за Писонеро во Вардар(фото)

Хозе Толедо (25), десниот бек на европскиот ракометен шампион, скопски Вардар ќе биде надвор од терените три месеци. Тој на …

Хозе Толедо е опериран, стартни проблеми за Писонеро во Вардар(фото) Прочитај повеќе

Scroll to Top