Top Sport

Јаир Родригез

Холовеј го доби Родригез во најкрвавиот УФЦ меч, следен е Волкановски?

Макс Холовеј и Јаир Родригез имаа апсолутно неверојатна УФЦ борба во Лас Вегас во саботата, во која двајцата завршија со …

Холовеј го доби Родригез во најкрвавиот УФЦ меч, следен е Волкановски? Прочитај повеќе

УФЦ: Родригез со сензационален нокаут во последната секунда (видео)

УФЦ ѕвездата Јаир Родригез го имаше еден од најсензационалните нокаути во историјата на ММА борбите, откако го прати на подот …

УФЦ: Родригез со сензационален нокаут во последната секунда (видео) Прочитај повеќе

Scroll to Top