Top Sport

Јеспер Силесен

Ниту Меси не беше доволен – Силесен му подари 2:2 реми на Еибар (видео)

Во последниот меч од сезоната во шпанската Ла лига, Еибар успеа да „извлече“ 2:2 реми против шампионот Барселона, најмногу поради …

Ниту Меси не беше доволен – Силесен му подари 2:2 реми на Еибар (видео) Прочитај повеќе

Scroll to Top