Весели е „пеницилин“ за Ѓоковиќ – Медведев од понеделник нов број 1

Чехот Јиржи Весели го подобри скорот против Новак Ѓоковиќ на 2-0, откако успеа со 6:4/7:6(4) го совлада Србинот во четврт-финалето …

Весели е „пеницилин“ за Ѓоковиќ – Медведев од понеделник нов број 1 Прочитај повеќе