Top Sport

Камп Ноу

Левандовски претставен на „Камп Ноу“: Сакам да освоиме многу титули заедно

Полскиот напаѓач Роберт Левандовски денеска е претставен на „Камп Ноу“ како нов играч на каталонскиот клуб. Тој дојде од Баерн …

Левандовски претставен на „Камп Ноу“: Сакам да освоиме многу титули заедно Прочитај повеќе

Араухо се чувствува добро откако падна во бессознание на „Камп Ноу“

Барселона ја совлада Селта со 3:1, но победата во сенка на страшната повреда на дефанзивецот Роналд Араухо. Тој по еден …

Араухо се чувствува добро откако падна во бессознание на „Камп Ноу“ Прочитај повеќе

Како се случи германска инвазија на трибините на „Камп Ноу“?

Германскиот бундеслигаш Ајнтрахт Франкфурт ја победи Барселона на „Камп Ноу“ со 2:3 и се пласира меѓу четирите најдобри екипи во …

Како се случи германска инвазија на трибините на „Камп Ноу“? Прочитај повеќе

Scroll to Top