Рубљов го освои Бастад, Качин со прва титула во Гштад

Вториот носител, Русинот Андреј Рубљов стигна до својата втора титула во 2023 и 14. АТП круна во кариерата, откако во …

Рубљов го освои Бастад, Качин со прва титула во Гштад Прочитај повеќе