Кудичини: Се плашев од Тјери Анри

Поранешниот голман на Челси, Карло Кудичини признава дека легендарниот напаѓач на Арсенал, Тјери Анри бил толку добар што тој се …

Кудичини: Се плашев од Тјери Анри Прочитај повеќе