Несторовски со два гола и асистенција, Палермо го „прегази“ Карпи (видео)

Палермо се доближи на еден поен од лидерите во Серија Б, Бреша, откако денеска со 4:1 го победи фенерџијата Карпи …

Несторовски со два гола и асистенција, Палермо го „прегази“ Карпи (видео) Прочитај повеќе