РГ: Серена сигурна, Завацка загуби откако снема рекети!

Серена Вилијамс го помина првото коло на Ролан Гарос, враќајќи се од спориот старт за 7:6(5)/6:0 победа над американската сонародничка, …

РГ: Серена сигурна, Завацка загуби откако снема рекети! Прочитај повеќе