Играч на Мајами тешко повреден во сообраќајна несреќа

Играчот на Мајами Долфинс Кендрик Нортон доживеал тешка сообраќајна несреќа, а поради сериозноста на повредите му била ампутирана раката. Несреќата …

Играч на Мајами тешко повреден во сообраќајна несреќа Прочитај повеќе