Со слика и порака кажа што мисили за ФИФА-наградите

Кристијано Роналдо не може да ја прифати одлуката што не ја доби наградата на ФИФА за играч на годината. Наградата …

Со слика и порака кажа што мисили за ФИФА-наградите Прочитај повеќе