Top Sport

Кристијно Роналдо

Роналдо: Почитувам само тројца играчи во Манчестер јунајтед

Жестокиот медиумски напад на Кристијано Роналдо врз Манчестер јунајтед и понатаму е топ тема во Англија. Деталите од експлозивното интервју …

Роналдо: Почитувам само тројца играчи во Манчестер јунајтед Прочитај повеќе

Scroll to Top